Tepelerin Ardında Filmini izle / FHD (FULL HD) Film izle

Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 26 Ekim 2012 Imdb : 7.6 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Dupa dealuri, Beyond the Hills

Tepelerin Ardında 7.6/10

Devotee Voichita ve Aline aynı çocuk kurumunda beraber büyümüş, burada cinsel taciz gibi oldukça duygusal olarak etkileyici durumları birlikte atlatmış iki kardeş gibi arkadaştır. Yetimhaneden sonra yolları ayrılan iki bayandan Voichita Almanya ülkesine göçmüş ve orada hayatını sürdürmek; Alina ise Romanya’ya gidip oradaki bir manastıra sığınmıştır. Voichita depresyon ve yalnızlıktan müstarip olduğu Almanya ülkesinden Romanya’ya eski arkadaşını özlemiş ve özlem giderme amaçlı ziyaretine gider. Planlarına göre Romanya’dan Alina’yı da alıp yeni bir yaşama başlayacaktır. Ancak Alina’yı yaşadığı manastırda bulduğunda mevzu tahmin edilenden çok farklı olacaktır.

Fragman

13 Haziran 2013

İzlenme : 29.192

Yorum : 15

Sonra İzleFavorilere Ekle
Işıkları Kapat Sinema Modu Sorun Bildir

Facebook Yorumları

İzleyici Yorumları

İsim veya Rumuz

 

E-Mail Adresiniz (Gizli Tutulur)

Yorumunuz

Yorum Spoiler İçeriyor ise İşaretleyiniz. (Örnek: Filmin sonunda xx ölüyor.)

- Düzgün Türkçe ile yazılmamış yorumlar onaylanmayacaktır.

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

- Yorum Spoiler içeriyor ise, Spoiler butonu kullanılmalıdır.

- Tek kelimelik yorumlar yazmayınız. Açıklayıcı olunuz.

- E-mail adresiniz gizli tutulur. Kimseyle paylaşılmaz.

Rafet ERCAN
13 Haziran 2013

seyredilse iyi olur,seyredilmemesi belki doğru olur,aileyle seyredilmez,kız arkadaşlarınızla izlemeyin,çocuklarda seyretmesin,yalnız başınızada seyretmeyin.bu film bence kaçmaz güzel filme benziyo,az sonra seyredicem.daha sonra tekrar yorum yaparmıyım bilmiyorum.yaparsam eğer bana güvenebilirsiniz.bundan sonrada sinema sektörü için yorumlarımı bekleyin.

Mustafa
14 Haziran 2013

Vay arkadaş tam bir zaman kaybı. Genelde roman sinemasının tüm filmleri böyle oluyor. O kadar sıkıldım ki ilerleterek izledim, sona geldiğimde de yine hüsran yine hüsran altında üstünde hiçbir şey yok filmin, nasıl bu kadar yüksek puan aldı anlamadım (sanatsal açıdan da gideri yok malesef.)

abdurrahman bulut
14 Haziran 2013

olay tamamen manastırda geçiyor.
filmde,olayın yaşandığı ülke yerden yere vuruluyor.bu ülke muhtemelen romanya..Ve dini,tanrıyı batıl inanç olarak görüyor.Mükemmel ötesi bir yolla bilinç altımıza ataist düşünceyi kanıtlarıyla aşılama çabasında..ayrıca protestanlığı daha da kötüleyen bir düşünce hakim…kısaca film siyasi geldi bana..

abdurrahman bulut
14 Haziran 2013

merak var ama inanın sonunu izlerseniz senaryoyu yazana saatlerce küfür edersinz.çok doluyum abi,yönetmeni yakalasam onu öldürürm herhalde.beni deli etti.hayatımda izlediğim ve sinemadan soğudum ilk film.

abdurrahman bulut
14 Haziran 2013

lütfen izlemeyin.abiler,ablalar,kardeşlerim yalvarırım izlemeyin.buna 7,6 puan verenler ise inanın ya ataist ya da siyasi bir düşünce.sanatsal açıdan en berbat türk filmi bile buna 10 çeker.

kara çocuk
15 Haziran 2013

ne biçim film bu yaw..ne konusu belli ne girişi belli ne çıkışı belli..psikolojim bozuldu valla…

sinan-şewal
16 Haziran 2013

maaşallah….
önce yapımcısı kimse ona bir izleyenlere iki…
biz ikinci oluyoz sabırımızın sınırlarını son kerteye kadar zorladığımız için zafer nidalarıyla finale gelebildik..
ama her an kayış sıyırabilirdik.. yüce isa bizi korudu :))
f,lm, seyretmeye yeltenecek arkadaşlara duyuru:LÜTFEN İZLEMEYiN.. bize dua edeceksiniz.. Ömrümüz boyunca seyrettiğimiz bütün filmlerin tamamen dışında boş film mi oda şüpheli. Hele bizim gibi filmin özetini okuyup izlemeye kalkmayın. izlersenizde sonunu getirin

Ozan Karadağ
16 Haziran 2013

Ateizme övgü diyorlar ama ben ateistim böyle övgünün ta… derim öyle bir söze. Arada kalmış halk düzeni, daha doğrusu düzensizliği konu edilmiş, devlet kurumları kanırta kanırta eleştirilmiş, hele hastaneler konusunda nerdeyse 20 yıl öncesi türkiyesi diycektim, insan heryerde aynı bu filmde onu da gördüm, izleyin tiplemeleri birebir türkiyede gördüm diyeceksiniz, dini dili rengi ülkesi farklı ama durumlara karşı tepkileri aynı. Kült sanat işleyim diye yola çıkan yönetmen ve yazar, filme öyle bir son yapmışki küfredeceksiniz.

Sercim
18 Haziran 2013

Ya arkadaş ben böyle bir film daha izlemedim. Nasıl bir saçmalıktır bu böyle. Polis merkezinde adam laptop kullanıyor bunların elektriği yok ama cep telefonları var. Nasıl bir saçmalıktır bu böyle. Bu filme bu puanı verenin ben film anlayışına tükürmem de ne yaparım ki!!!
Yani devlet kurumlarını eleştireceğiz diye sinemanın içine etmek zorunda mısınız kardeşim.

üstad
19 Haziran 2013

ya izlemeden mat olduk izlemeye gerek kalmadı.ulema filmi izlemememiz hakkında ittifak etmiş.bize düşen ulemaya ittiba etmek.bu kadar arkadaşın müttefik yani hem fikir olduğu filmin hiç bir karesine göz atmadan sıvışalım hade eyivallah.

üstad
19 Haziran 2013

sinema uleması yorumlarında filmi seyretmememiz için ittifak etmiş.bize düşen ittiba etmek.ha bu arada RAFET ERCAN yorumlarını dört gözle ve hasaretle bekleyeceğiz.

nur
02 Temmuz 2013

tek kelimeyle rezalet.

figan
03 Temmuz 2013

berbat bir film.akıcı değil,ilgi çekici değil,bence tam anlamıyla zaman kaybı

Ozgur Çocuk
21 Temmuz 2013

>>>> EXIT >>>> KAÇIN..!

Adnan Aktepe
05 Ağustos 2013

filmizlesene.com.tr’nin filmlere verdiği puanlara her zaman güvenirdim, hatta IMDB puanından daha çok sitenin verdiği puanlara göre film seçiyordum fakat ilk defa hayal kırıklığına uğradım. 15-20 dakikadan fazla dayanamayıp kapatacağınız bir film.

Yukarı Çık